RİZE YAYLALARI
Rize yaylalarını gezdum, gördum, sendagez diye yazdum.
LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ
Likya Yolu yürüyüşümü buradan okuyabilirsiniz.
BATI KARADENİZ'İ GÖRÜN
Batı Karadeniz'de Kelebeğin rüyasına yolculuk başlıyor.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

KAVAKLIDEREM'E YENİ YÖNETİM

Dernek Başkanlığına Halil Yurtkuran seçildi

Kısa adı “Kavaklıderem” olan Kavaklıdere Dayanışma ve Güzelleştirme Derneğinin olağan Genel Kurulu yapıldı ve yeni yönetim kurulu belirlendi.

Dernek Genel Merkezinde yapılan Genel Kurulda belirlenen 5 kişilik yönetim kurulu ilk toplantıda görev bölümü yaptı. Başkanlığa Tunalı Hilmi Caddesi sakinlerinden Halil Yurtkuran seçildi. Güliz Delikoç Başkan yardımcısı olurken Lale Baturalp, F.Didem Genç ve Besim Güçtenkorkmaz, Yönetim Kurulunda üye olarak görev aldı.

Derneği yeni Başkanı Halil Yurtkuran, Ankara’nın en gözde semti ve her gün binlerce kişinin uğrak yeri olan Kavaklıdere semti ile semtin imza markası olan Tunalı Hilmi Caddesi’nin sorunlarının çözümü için semt halkı ile dayanışma içinde olacaklarını belirtti.

Kavaklıdere’de yaşamı kolaylaştırıcı ve çevreci projeler geliştirerek, semte en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacaklarını ve mahalle bilincini geliştirmeye çalışacaklarını ifade eden Yurtkuran, mahallelinin dernek çalışmalarına daha fazla katılımını beklediklerini söyledi. Yurtkuran, “semtimiz için önem taşıyan kararların, oluşturulacak mahalle konseyi ile istişare edilerek verilmesi yolunda adımlar atacağız” dedi.

Tunalı Hilmi Caddesinin cazibe merkezi olma özelliğini de arttırmak istediklerini belirten Yurtkuran, bu önemli caddenin tek araba geçişine izin verilecek şekilde daraltılması ve yaya yollarının genişletilmesi için çaba göstereceklerini de ifade etti.

595 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret149959
Hava Durumu
URCU FLY TRAVEL
UÇAK BİLETLERİ TURLAR, TRANSFERLER
Bu Web Sitesi Desteği