RİZE YAYLALARI
Rize yaylalarını gezdum, gördum, sendagez diye yazdum.
LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ
Likya Yolu yürüyüşümü buradan okuyabilirsiniz.
BATI KARADENİZ'İ GÖRÜN
Batı Karadeniz'de Kelebeğin rüyasına yolculuk başlıyor.
Site Haritası
Takvim

MACERA TURİZMİ VE SPORLARI FUARI

Macera Turizmi ve Sporları Fuarı 13-16 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek

 

Ülkelerin tanıtım stratejilerinde ve ekonomilerinde önemli bir yere sahip olan bacasız sanayi olarak bilinen turizm endüstrisinde yeni bir kavram olan macera turizmi, her geçen gün popülerliğini arttırıyor. Dünyanın en büyük ve en hızlı gelişen sektörlerinin başında gelen turizmde son rakamlara göre macera olsun diye 400 milyar dolara yakın para harcandı.

Raftingten yamaç paraşütüne, dağcılıktan bungee jumping'e kadar birçok heyecan dolu sporu içeren bu turizm türünde İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Norveç, Yeni Zelanda ve Avusturya akla gelen ilk gelen ülkeler olarak öne çıkıyor.

Bu kapsamda Geçtiğimiz yıl "İçindeki Maceraperesti Ortaya Çıkar" sloganıyla 19 ülkeden 13 bin 708 ziyaretçi ağırlayan Türkiye’nin ilk ve tek Macera Turizmi ve Sporları Fuarı Adventure Turkey, bu yıl da maceraseverlerin buluşma noktası olacak.

Sunum ve söyleşi, kısa film ve macera dolu etkinliklere ev sahipliği yapcak organizasyon ile birlikte macera turizmine ve sporlarına hizmet eden tesisler, işletmeler, ürün ve hizmet satanları, kulüpler, seyahat acenteleri, turizm profesyonelleri ve tüm ilgilileri bir araya gelecek. Fuarda, en Güncel Spor Ekipmanları Macera Tutkunlarının Beğenisine Sunulacak

 

1655 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret156686
Hava Durumu
Bu Web Sitesi Desteği